Delbana Recordmaster. Limited nr. 31 z 90

Recordmaster 31/90

Brak dostępności produktu

męski

automatyczny

stalowa

na pasku skórzanym

50m/5ATM

Nowy produkt

2 999,00 zł

Więcej informacji

Opis produktu

 • Mechanizm
  automatyczny Sellita SW200 z personalizowanym rotorem z logo Delbana, 26 kamieni, 28'800 wibracji na godzinę
 • Koperta
  polerowana stal szlachetna z przeszklonym deklem
 • Pasek
  oryginalny czarny pasek ze skóry lakierowanej ze sprzączką ze stali nierdzewnej
 • Tarcza
  centralny srebrny wzór giloszowy otoczony czarnymi okrągłymi mikrościeżkami, Indeksy godzinowe, cyfry arabskie, luminescencyjne indeksy godzinowe, luminescencyjne wskazówki oraz czerwona wskazówka minutowa
 • Datownik
  wskazuje aktualny miesiąc, dzień miesiąca oraz dzień tygodnia
 • Datownik
  dostępny
 • Szkło
  szafirowe, posiada bardzo wysoką odporność na zarysowania
 • Wodoszczelność
  50m/5ATM, Można brać prysznic, pływać na basenie. Nie wolno wciskać przycisków pod wodą
 • Grubość koperty
  11,5 mm
 • Średnica koperty
  40 mm
 • Gwarancja
  2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

DELBANA w tym roku świętuje 90 lat swojej historii związanej ze szwajcarskim zegarmistrzostwem. Zwieńczeniem tego jubileuszu jest ponowne wprowadzenie na rynek kultowego modelU Recordmaster.

W tym roku Delbana z dumą obchodzi 90-lecie niezależnego zegarmistrzostwa, znaczący kamień milowy, który reprezentuje sukces niedrogiego luksusu, na którym powstała marka. Mając to na uwadze, marka postanowila stworzyć nową serię kwintesencji automatycznych zegarków inspirowanych swoją historią pod nazwą kultowego klasyka, Delbana Recordmaster. Nowy Recordmaster, pierwotnie wprowadzony jako model męski w latach pięćdziesiątych XX wieku, uosabiał dziedzictwo Delbany i DNA doskonałej jakości i niepowtarzalnego stylu w przystępnej cenie.

ewoluujące formaty audio, ale pozostaje nostalgiczną i cenioną częścią historii. Podobnie lata pięćdziesiąte i sześćdziesiąte stanowią szczytowy moment w historii Delbany. Produkcja osiągnęła rekordowy poziom, dystrybucja rozwijała się na całym świecie, a niektóre z najbardziej innowacyjnych modeli marki zostały wprowadzone na rynek. Nacisk pozostawał na produkcji


Historia Delbany

Delbana została założona w 1931 roku w Grenchen w Szwajcarii przez Goliardo Della Balda, włoskiego wizjonera z położonego na wzgórzu miasta San Marino. Od samego początku firma stawiała na pierwszym miejscu wysokiej jakości i modne zegarki, które były również dostępne w przystępnej cenie.

Opierając się na charakterystycznych zegarkach kieszonkowych, mechaniczne zegarki na rękę Delbana odniosły wielki sukces w latach 50-tych i 60-tych. Po pojawieniu się mechanizmu kwarcowego Delbana wzmocniła swoje przywiązanie do niedrogiego stylu i rozpoczęła produkcję zegarków kwarcowych z takim samym zaangażowaniem w charakterystyczny szwajcarski design i kunszt.

W 2001 roku Delbana połączyła się z Delma Watch Ltd. i obecnie ma siedzibę w Lengnau w Szwajcarii, a wnuk Goliardo, Daniel Kessler, nadal jest częścią firmy i pracuje w niej na codzień. Marki reprezentują ponad 170 lat połączonego doświadczenia rodzinnego w produkcji zegarków na różnych poziomach dla kobiet i mężczyzn. Dzisiejsze zegarki Delbana odzwierciedlają esencję swojej historii dzięki współczesnemu oryginalnemu podejściu do klasycznych, wyrafinowanych i luksusowych zegarków oferowanych w przystępnych cenach.

DELBANA to jedna z najbardziej rozpoznawalnym marek szwajcarskich w Polsce, ciesząca się wieloletnią historią oraz wyjątkowym sentymentem.

Więcej